Zprostředkování pracovníka

Pokud máte zájem pouze o zprostředkování pracovníka, agentura provede předběžný výběr pracovníků, kteří nejlépe odpovídají Vašim požadavkům. S vybranými kandidáty Vám poté sjednáme pohovor a samotný výběr je již jen zcela na Vás. S pracovníkem, pro kterého se rozhodnete, uzavíráte pracovní či jemu obdobný poměr sami a Agentura PERSEA do Vašeho vztahu již dále nevstupuje.

Kolik vás to bude stát?

Cena za zprostředkování se skládá z nákladů na inzerci a personální náklady spojené s náborem a výběrem pracovníků. Ovlivňuje ji rovněž délka předpokládaného pracovně-právního vztahu.

Zprostředkování brigádníka na jednorázové akce

V případě zajištění brigádníka na práce bez specifický požadavků (např. etiketování, přepis dat, manipulační práce, apod.) běžně účtujeme 250 Kč až 550 Kč za zprostředkování jednoho pracovníka na jeden den. Přesná cenová kalkulace je zpracována na základě vašich konkrétních požadavků. V případě nespokojenosti s výkonem pracovníka provizi neúčtujeme. Uvedená cena je bez DPH.

Zprostředkování brigádníka dlouhodobě (částečné úvazky)

Naše obvyklá provize v případě zprostředkování brigádníka na dlouhodobou výpomoc činí 15.000 Kč. Přesná cenová kalkulace bude zpracována na základě Vašich konkrétních požadavků. Na vybraného pracovníka poskytujeme garanci v délce 1 měsíce s možností bezplatného zajištění náhrady. Uvedená cena je bez DPH.

Obě služby můžete samozřejmě také kombinovat. Nejprve Vám pracovníka zapůjčíme a teprve poté, co si jej důkladně odzkoušíte, si ho zaměstnáte sami.

Kontaktní adresa

 • Agentura PERSEA, spol. s r. o.
Všechny kontakty

Zákaznický servis

 • Po - Pá: 09.00 - 12.00 hod.
    13.00 - 16.00 hod.
 • info@persea.cz
 • Mobil: 603 804 573

Brigádnický servis

 • Po - Pá: 09.00 - 12.00 hod.
    13.00 - 16.00 hod.
 • persea@persea.cz
 • Mobil: 603 804 573